Asa Kredyt

Asa Kredyt opinie

Asa Kredyt to podmiot gospodarczy z różnoraką propozycją pożyczek na każdy cel. Główna siedziba firmy znajduje się pod adresem: Aasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. Kontakt jest możliwy za pomocą numeru telefonu 801 40 40 40 albo też kilkoma innymi. Można również napisać wiadomość na pocztę elektroniczną, a dodatkowo skorzystać z formularza kontaktowego. Godziny otwarcia biura od poniedziałku do piątku 8-19.

W tej instytucji wolno pożyczyć od kwoty 1500 złotych do nawet 10 000 zł. Jeżeli chodzi o okres spłaty pożyczki, wynosi ona od 10 do 24 miesięcy. Nim pożyczka zostanie użyczona, firma analizuje, czy klient nie znajduje się na liście dłużników BIG. Przykładowa opłata przygotowawcza dla kwoty 1000 zł wynosi 490 złotych. Natomiast limit sum, jakie można pożyczyć w Asa Kredyt, zaczynają się od 1000, a kończą na 10 000 złotych.

Ważną kwestią jest w tym miejscu to, że konsument nie ponosi należności za spłatę pożyczki przed sprecyzowanym czasem, jak i też w przypadku zmiany scenariusza spłaty, czy też wydłużenia czasu spłacania pożyczki. Jeżeli chodzi o pozostałe koszty powiązane z windykacją, to klient nie ponosi ich w przypadku przygotowania, jak i przesłania pierwszego monitu, tak samo, jak w sytuacji wezwania do zapłaty. Nie ma także wydatków związanych z przygotowaniem i wysyłką finalnego wezwania do zapłaty, jak i też kosztów przesłania sprawy do postępowania windykacyjnego.

Asa Kredyt ma bardzo dobre opinie, przede wszystkim z uwagi na indywidualne podejście do klienta. Przygotowanie propozycji dla konkretnego zainteresowanego ma bez wątpienia odpowiedni wpływ na opinie, jakie pojawiają się w sieci. Można przeczytać o spółce zarówno na forach o kredytach, jak i w miejscach dla osób z długami. Szeroka propozycja dotycząca sumy, jaką są w stanie pożyczyć, oraz minimum formalności, to dodatkowo bardzo duża zaleta. Opinie są pozytywne, bowiem każdy klient ma inne zapotrzebowania finansowe, co znaczy, iż w tak bogatej ofercie znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Co pewien czas instytucja uzupełnia propozycji dla dotychczasowych i przyszłych pożyczkobiorców.

Dodaj komentarz