Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki – opinie

Hapi Pożyczki to spółka pożyczkowa użyczająca pożyczek pozabankowych przez internet. Jej niewątpliwą zaletą jest to, iż oferuje stosunkowo niskie opłaty, a tym samym raty są korzystne finansowo. Główna lokal spółki znajduje się pod adresem: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Kontakt ze spółką jest możliwy za pośrednictwem telefonu 800 012 601, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 jednak w soboty 9-17. Kontakt dopuszczalny jest także za pomocą formularza oraz korespondencji elektronicznej. Można więc w zależności od komfortu wytypować najlepszą dla siebie formę kontaktu. Doradca zawsze udzieli wszystkich odpowiedzi, jak i dodatkowo odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości.

Firma pożycza 2000 złotych, pożyczka jest objęta promocją, na skutek czego skorzystanie z oferty jest bezpłatne. Maksymalna kwota wierzytelności w tej spółce wynosi 15 000 złotych, natomiast okres spłaty waha się od 3 do 36 miesięcy. Nim podmiot gospodarczy udzieli pożyczki, to bada możliwości finansowe klienta w następujących bazach: Wewnętrzny zbiór danych Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. IPF Polska sp. z o.o., Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich, wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.

Orientacyjna miesięczna zapłata przy założeniu, iż konsument pożyczył 1000 złotych na czas pięciu miesięcy wynosi 279,08 zł. Niewątpliwą zaletą spółki jest specyficzne nastawienie do klienta. Na specjalną uwagę zasługuje tutaj fakt, że klient nie ponosi opłat za decyzję o użyczeniu pożyczki, wypłatę pieniędzy, przypomnienie o zbliżającej się comiesięcznej spłacie, jak i również przyznanie następnej pożyczki po spłacie dotychczasowej. Bezpłatne są też wakacje od spłat, w następstwie tego można sobie zrobić przerwę w płaceniu, w czasie wyjazdu np. na wczasy.

Opinie o Hapi Pożyczki są pozytywne. Nie wielu klientów narzeka jedynie, na weryfikacje w BIK.

Przeczytaj również opinie o Hapi Pożyczki na Crediteo.pl.

Dodaj komentarz