Incredit

Incredit – pożyczka ratalna do 10000 złotych. Poznaj fakty

Postaraliśmy się zebrać najważniejsze informacje o Incredit. Weź je pod uwagę, nim podpiszesz z nimi umowę.

Incredit to firma świadcząca usługi w zakresie udzielania szybkich pożyczek bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to dobre propozycja, dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji, i nagle potrzebują pieniędzy. By być w stanie zakończyć rejestrację, powinno się pod wskazany numer bankowy przelać opłatę aktywacyjną w wysokości 1 grosza. Po otrzymaniu przez nich przekazu, suma ta zostanie zwrócona klientowi na konto, a przebieg rejestracji zostanie zakończony.

Lokal firmy znajduje się pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Kontakt z spółką jest dopuszczalny na parę sposobów. Najpopularniejszym wydaje się być kontakt telefoniczny z obsługą konsumenta pod numerem 22 101 05 00, bądź też dzięki poczty elektronicznej. Biuro jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, natomiast w soboty 8-20.

Minimalna kwota pożyczki, jaką można dostać w tej firmie wynosi 600zł, z kolei maksymalna aż 10 000zł. Przed uznaniem pożyczki, konsument jest analizowany we wszystkich możliwych bazach, więc w momencie gdy o pożyczkę stara się wnioskodawca, która miała wcześniej kłopoty z terminową spłatą pożyczek, może mieć ona kłopot z otrzymaniem pozytywnej decyzji na składany wniosek.

Przykładowa rata pożyczki dla sumie 1000 zł, zaciągniętej na maksymalny czas czyli 24 miesiące wynosi 85,42 zł. Firma proponuje też promocje, w której za polecenie osoby, jaka skorzysta z propozycji firmy otrzymuje się 50 złotych. Jest to zatem sposób na dodatkowy zarobek. Niewątpliwą zaletą firmy jest działalność przez sześć dni w tygodniu, co zapewnia nadzwyczaj szybką pomoc w pilnych sytuacjach. W razie potrzeby pieniędzy, dla stałych konsumentów procedura jest uproszczona. Natomiast w przypadku, w jakim pojawiają się problemy z płatnością rat można opracować nowy plan spłaty pożyczki wraz z doradcą Incredit. W każdej sytuacji BOK służy klientowi poradą, za co też firma Incredit jest chwalona w opiniach.

Dodaj komentarz