Lendon

Lendon opinie o pożyczce przez internet z BIK

Lendon to podmiot gospodarczy zajmujący się oferowaniem pożyczek osobom prywatnym. Ma różnorodną propozycję świadczonych usług, a co jakiś czas pojawiają się promocje i rabaty zarówno dla stałych pożyczkobiorców, jak i tych całkiem nowych.

Właścicielem firmy jest Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211. Kontakt z firmą jest dopuszczalny dzięki formularza na stronie www, lub poczty elektronicznej, oraz telefonu 22 388 6 444.

Lendon funkcjonuje przez siedem dni w tygodniu, co jest korzystne, w momencie gdy ktoś niespodziewanie znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Od poniedziałku do piątku wolno się kontaktować w godzinach 8-20, z kolei w weekend w godzinach 9-18.

W trosce i dla zachęty dla nowego klienta, pierwsza pożyczka może być do kwoty 2500 zł, i jest bezwarunkowo bezpłatna pod warunkiem, iż zostanie zaciągnięta na okres maksymalnie 45 dni.

Jeżeli chodzi o łączne kwoty jakie można pożyczyć, wahają się one od 100 złotych aż do 5 tysięcy. Klient jest weryfikowany w BIK albo BIG. W razie negatywnych wpisów istnieje prawdopodobieństwo odrzucenia wniosku. Niemniej Lendon może zrezygnować ze sprawdzenia wnioskodawcy w tych instytucjach w sporadycznych sytuacjach.

W przypadku okresu do spłaty zobowiązania, minimalny wynosi 5 a maksymalny 45 dni. W momencie gdy ktoś jest chętny zaciągnięciem pierwszej pożyczki w tej spółce, a jej wysokość określa na 1000 złotych, po 45 dniach, będzie miał do spłaty również 1000 złotych. Promocja związana z pierwszą bezpłatną pożyczką jest doskonałym sposobem na przetestowanie spółki przez kogoś, kto do tej pory nie korzystał z tego rodzaju usług.

W głównej mierze Lendon jest postrzegana jako rzetelna firma, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pożyczkobiorców, oraz w sytuacji przeszkody w spłacie, również wolno liczyć na zrozumienie i ponowne sporządzenie planu spłaty. Pozytywne opinie o Lendon wynikają również z promocji, jakie co jakiś okres się pojawiają dla nowych i stałych klientów.