Pożyczka OK

Pożyczka OK – opinie o szybkiej chwilówce od SMS Kredyt

Recenzja propozycji firmy Pożyczka OK. Przykładowe opłaty i opinie. Dokładne dane adresowe i zasady weryfikacji.

Pożyczka OK – podmiot gospodarczy zajmująca się udzielaniem pożyczek do kwoty 5000 złotych. Jej właścicielem jest spółka SMS, która znajduje się pod adresem: SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, (50-125) Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11.

Procedura pożyczania od nich pieniędzy prezentuje się następująco: na samym początku trzeba wypełnić wniosek internetowy, następnym krokiem jest oczekiwanie na wiadomość SMS z decyzją. Jeżeli będzie ona korzystna trzeba czekać na kuriera z umową pożyczki, którą trzeba podpisać. Później powinno się oczekiwać na przelew, albo także informacje, iż pieniądze można już odebrać w okienku pocztowym czy w swoim banku.

Przedsiębiorstwo gwarantuje, iż przy zgodnym i punktualnym spłacaniu pożyczki, pożyczkobiorca nie będzie narażony na żadne dodatkowe wydatki.

Pożyczka OK oferuje usługi pożyczkowe w zakresie sum od 1500 do 5000 złotych, aczkolwiek czas spłaty jest godny uwagi, albowiem wynosi on maksymalnie 30 miesięcy. Jest to w takim razie propozycja dla osób, jacy potrzebują gotówkę, a w tym samym czasie potrzebowałyby spokojnie spłacać dług rozłożone na wiele miesięcy.

Nim podmiot gospodarczy użyczy pożyczki, analizuje konsumenta w następujących miejscach: BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Przykładowa rata dla pożyczki w wysokości 1500 zł zaciągniętej na okres 30 miesięcy wynosi 106,73 złotych. Za to z prowizjami i odsetkami całkowita suma do spłaty wynosi 3201,75 zł.

Instytucja pożyczkowa ma dobre opinie z uwagi na prędkość realizacji usługi, a także ekspresowy przelew. W tych usługach opinie kładą bardzo duży nacisk na czas, gdyż każdemu z konsumentów się spieszy.

Co do minusów, można zauważyć, że wyłącznym sposobem kontaktu jest formularz na stronie internetowej. W zamian aczkolwiek firma jest w stanie w krótkim czasie odesłać odpowiedź. Spółka cieszy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.

Dodaj komentarz