provident

Pożyczka w Provident bez tajemnic

Provident to jedna z bardziej popularnych spółek udzielających pożyczek. Posiadaja duży zakres kwot, jakie można pożyczyć i jasne reguły funkcjonowania usług. To skutkuje, że z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Provident Polska S.A. Ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. Jednak kontakt z nimi jest dozwolony na kilka różnych sposobów. Wiele osób używa z formularza na stronie internetowej. Istnieje opcja nawiązania kontaktu za pomocą poczty elektronicznej, bądź też numerem telefonu 600 200 200. Pracownicy Ppovidenta są dostępni przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, za to w soboty i niedziele w godzinach 9-15. Na wysłane pytania wystarczająco szybko odpisują, co jest bez wątpienia wielką zaletą firmy.

Nim pożyczka zostanie zaakceptowana, konsument jest weryfikowany w następujących miejscach : Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej. Provident pożycza od 300 aż do 15 000 zł, jest to więc dość ogromna rozpiętość kwotowa, jak na firmę udzielająca pożyczek. Termin spłaty wziętego pożyczki w Providencie waha się między 3 a 24 miesiące, w zależności od sumie zaciągniętej pożyczki, oraz potencjału finansowych danego pożyczkobiorcy.

Przykładowa rata pożyczki dla kwoty zobowiązania w wielkości 1000 złotych i rozłożenia jej na 12 miesięcy wynosi 132,31 złotych.

Firmę wyróżnia dwudziestoletnia działalność na polskim rynku, wskutek tego wielu użytkowników zdążyło już sięgnąć z ich oferty. W takim czasie zdążyła zgromadzić wielu stałych klientów, jacy w momencie kiedy pojawią się przeciwności finansowe, przychodzą po ratunek właśnie do niej. Propozycja jest zróżnicowana. Na uwagę zasługuje nie tylko niezwykle szeroki zakres co do wysokości zobowiązań, lecz również nadzwyczaj dobra opieka ze strony konsultanta firmy Provident, także gotowość rozwiązania problemu w ten sposób, by każda ze stron była w pełni zadowolona.

Dodaj komentarz