Smart Pożyczka

Smart Pożyczka opinie o szybkiej pożyczce od pożyczkobiorców

Smart Pożyczka – firma udzielająca pożyczek na niedługi okres. To świetne rozwiązanie dla pożyczkobiorców którym zabrakło do przysłowiowego pierwszego, lub też takich, które niespodziewanie znalazły się w skomplikowanej sytuacji oraz już potrzebują zastrzyku pieniędzy

Ich działalność została nagrodzona i ich partnerem jest „Rzetelna Firma”, co jest dowodem na ich właściwe funkcjonowanie, a tym samym wysoki stopień zadowolenia ze strony klientów. Firma należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok. Natomiast kontakt z specjalistą dopuszczalny jest za pośrednictwem: formularza znajdującego się na stronie www poczty e-mail telefonu 85 871 00 49. Doradcy są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30-21.00, w soboty i niedziele w godzinach 9-17.

Przed rozpatrzeniem wniosku, specjalista weryfikuje dane także w KRD jak także BIK. Ale decyzja jest podejmowana bardzo szybko, co oznacza, że można się jej spodziewać chociażby w ciągu kilku minut od przesłania formularza.

Również dla stałych jak i dla nowych klientów trwa letnia promocja, w której podstawowa pożyczka jest całkowicie za darmo. Oznacza to, iż biorąc pożyczkę w wysokości 1000 złotych na okres od 10 do 30 dni, płacimy tylko i wyłącznie 1000 złotych. Ma to też pewną korzyść, ponieważ podwyższa się suma która można wziąć z druga pożyczka aż do 3000. Możliwe jest odroczenie okresu zapłaty, jednak to jest uzależnione już z niektórymi należnościami z tego tytułu.

Opinie pożyczkobiorców mają dla Smart Pożyczka bardzo duże znaczenie. Nic zatem dziwnego, że na każdym kroku próbują uzupełniać ofertę posiadanych pożyczek oraz wymogów ich udzielania, by klient mógł na tym jak najwięcej zyskać. Dobra reakcja ze strony pożyczkobiorcy jest najlepszą rekomendacją dla marki. W razie problemów wystarczy skontaktować się z doradcą aby znaleźć dobre rozwiązanie, które w pełni usatysfakcjonuje każdą ze stron. Można będzie w niedalekim czasie załatwić ten temat w satysfakcjonujący sposób.

Dodaj komentarz