Vivus

Vivus opinie o szybkiej chwilówce, darmowej promocji i weryfikacji nowych klientów

Przeczytaj, co udało się nam ustalić na temat Vivus. Przeczytaj opinie i wymagania spółki.

Vivus- firma udzielająca pożyczek dla klientow indywidualnych. Pożyczki udzielane są przez Internet, co znaczy, że nie ma obowiązku wychodzenia z miejsca zamieszkania, aby otrzymać gotówkę na dowolny cel. Siedziba spółki znajduje się pod adresem: Vivus Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa. Kontakt z firmą jest możliwy na parę sposobów. Za pośrednictwem numeru telefonu 221 221 227, z wykorzystaniem poczty elektronicznej, jak i też za pomocą strony www, na której znajduje się czat z przedstawicielem firmy.

Podmiot gospodarczy wyróżnia się tym, że pracują nawet w soboty i niedziele w godzinach 8-20. W pozostałe dni można się kontaktować w godzinach 8-22. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie, dla kogoś kto znalazł się w potrzebie finansowej.

Pierwsza zaciągnięta pożyczka w spółce nie jest związana z ponadplanowymi prowizjami, w następstwie tego oddaje się taką kwotę, jaką się pożycza. To tak nazywana darmowa pożyczka. Wielkość kwot jakie wolno pozyskać waha się od 100 złotych do aż 7500 złotych. Z kolei czas spłaty to maksymalnie 30 dni, z możnością przedłużenia zapłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni za specjalną opłatą.

Dodatkowo aktualnie trwa promocja, w której do dowolnej zaciągniętej pożyczki konsument dostaje bon o wartości 500 zł do wykorzystania na stronie www fly.pl. Inną promocją jest taka, w której jeśli osoba polecona zaciągnie pożyczkę to polecający otrzymuje na konto 30 złotych prowizji.

Nim zostanie podjęta decyzja o przyznaniu pożyczki danemu klientowi jego dane są weryfikowane w BIK. Przykładowa pierwsza pożyczka na sumę 1000 złotych na okres 30 dni powoduje, że po tym terminie do zapłaty mamy tylko i wyłącznie 1000 złotych. W przypadku kolejnej pożyczki na tę samą kwotę i ten sam okres, kwota do uiszczenia będzie wynosiła 1180 złotych z uwagi na prowizję 171,80 zł a także odsetki 8,20 zł.

Firma pożyczkowa jest całkiem popularna, dzięki temu wiele klientów chętnie z niej korzysta. Na forach można przeczytać korzystne opinie o Vivus także jeśli chodzi o prędkość rozpatrzenia wniosku, jak i samą obsługę klienta. Niesporną zaletą jest dostępność siedem dni w tygodniu.

Dodaj komentarz